Hakan Sabancı ve Hande Erçel hem aşklarını yaşıyor hem de dünyayı geziyor

Edanur Aktürk AKYOL

İşte Patronlar Dünyası farkı ile sempatik çiftin tatil rotası:

İLK DURAK PARİS

4 Mart’ta Paris’te hayranları tarafından el ele görüntülenen ikili, İstanbul’a dönüşlerinde havalimanında da kameralar karşısına geçip el ele poz vermişlerdi. Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkı Paris seyahati ile kesinlik kazanmış oldu. İstanbul’dan Paris’e uçan çift 2 bin 732 kilometre yol katetti.

İKİNCİ DURAK FİNLANDİYA

Birbirine pek de uzak kalamayan çift 14 Mart’ta İstanbul’dan Finlandiya’ya 3 bin 471 kilometre katederek kuzey ışıklarını izlemeye gitti. Tatillerinden birlikte fotoğraf vermeyen ikili dönüş yolunda havalimanında yine magazin muhabirlerine yakalandı.

ÜÇÜNCÜ DURAK CANNES

İş icabı 26 Mart’ta İstanbul’dan Fransa Cannes’e giderek 2 bin 300 kilometre yol giden Hande Erçel’i sevgilisi Hakan Sabancı yalnız bırakmadı. Kameralara poz veren çift el ele tutuşmayı da ihmal etmedi.

DÖRDÜNCÜ DURAK DANİMARKA

İkili Cannes’den hemen sonra doluğu Danimarka’da aldı. 30 Mart’ta İstanbul’dan 2 bin 827 kilometre yol katederek, dünyaca ünlü tenor besteci ve söz yazarı Andrea Bocelli’nin konserine giden ikili müzik keyfi yaptı.

BEŞİNCİ DURAK İTALYA

27 Haziran’da İstanbul’dan 2 bin 238 kilometre yol giderek İtalya’da bir araya gelen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, Coldplay grubunun konserini izlemeye gitmişti.

Üç gün sonra 494 kilometre aşarak Portofino’ya geçen çift, arkadaşlarıyla tatilin keyfini çıkardı.

ALTINCI DURAK YUNANİSTAN

26 Temmuz’da Portofino’dan 2 bin 46 kilometre giderek Yunanistan’a geçen Erçel ve Sabancı, komşuda tatil yapmaya devam etti.

YEDİNCİ DURAK NEW YORK

7 Ağustos’ta ablası Gamze Erçel ve arkadaşları ile tatile çıkan Hande Erçel, 8 bin 65 kilometre aşarak bu kez de sevgilisi Hakan Sabancı ile New York’un yolunu tuttu. Instagram hesabının hikayeler kısmından bir fotoğraf karesi yayınlayan Erçel, sevgilisi ile müzeye gitti.

SEKİZİNCİ DURAK BODRUM

Bodrum uçağından inince 12 Eylül tarihinde muhabirlere yakalanan çift yakın arkadaşlarının düğünü için seyahat ettiklerini söyledi. İkili İstanbul’dan Bodrum’a 697 kilometre yol gitti.

DOKUZUNCU DURAK BALİ

Birkaç aydır işleri dolayısıyla yurtdışı tatiline çıkamayan çift yeni yıla 10 bin 285 kilometre uzaklıktaki Bali’de girmek için 31 Aralık’ta havalimanına koştu. Yeni yıla Bali’de giren çift tatilin tadını çıkardı.

ONUNCU DURAK BUDAPEŞTE

3 Şubat’ta 1328 kilometre aşarak Budapeşte’ye giden çift geceliği 2 bin 260 euro (Yaklaşık 75 bin TL) olan lüks otel Matild Palace’yi tercih etti.

ON BİRİNCİ DURAK LONDRA

Budapeşte’de bir gece kalan çift kendini 1725 kilometre uzaklıktaki Londra sokaklarına attı.

TOPLAM 38 BİN 208 KİLOMETRE YOLCULUK

Hande Erçel ve Hakan Sabancı 15 aylık birlikteliklerine 12 şehri ve katedilen 38 bin 208 kilometreyi sığdırdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x