“Oyuncu Olmalısın” Denilen Didem Soydan, Kötü Oyunculara Gönderme Yaparak Yanıt Verdi!

Ünlü manken Didem Soydan, yaptığı yorumlarla sık sık gündemimize geliyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isim, paylaştığı son fotoğrafa ‘oyuncu olmalısın’ yorumu bırakanlara ise kötü oyunculardan dem vurarak cevap verdi!

Gelin bakalım.

Didem Soydan yaptığı her açıklamayla magazin dünyasının gündemine gelmeyi başarıyor.

Ünlü model Didem Soydan, sosyal medya hesaplarını da oldukça aktif kullanıyor. Kendisinden sık sık ‘cesur’ olarak tanımlayabileceğimiz pozlar görüyoruz.

Soydan’ın bu pozları sosyal medyayı ise adeta ikiye bölüyor.

Kimileri Didem Soydan’ın bu pozlarına hayranlık duyarken kimileri de eleştiri oklarını hazırlıyor. Ünlü mankenin sosyal medya paylaşımlarının altı, birbirleriyle tartışan insanlarla dolu!

Geçtiğimiz günlerde Soydan’ın bir gece kulübü anısı ise tekrar gündem oldu.

Melis İşiten’in programına konuk olan Soydan, bir gece kulübünde yaşadığı anısını anlatmıştı. Tekrar gündem olmasıyla birlikte o anı, birçok kişinin tepkisini çekti.

Didem Soydan’ın paylaştığı fotoğraflara gelen yorumlardan bir tanesi de hiç şüphesiz “oyuncu olmalısın” yorumları.

Sık sık paylaşım yapan Soydan’ın fotoğraflarının yorumlarını incelediğinizde, insanların ne kadar çok yorum yaptığını fark edeceksiniz. Bunlardan en sık görüleni ise hiç şüphesiz Soydan’ın oyuncu olmasını tavsiye edenler.

Didem Soydan’ın paylaştığı bu fotoğrafın altına ise “güzel bir sinema filminde oynamak size çok yakışır” yorumu geldi.

‘Didem hanım güzel bir sinema filminde oynamak size çok yakışır diye düşünüyorum aksiyon gerilim korku filmleri bu arada her zamanki gibi çok güzelsiniz’ yorumuna Didem Soydan ise yanıtsız kalmadı!

“Oyunculuk yeteneğim yok. Yeteri kadar kötüsüne maruz kalıyorsunuz zaten.”

Oyunculuk yeteneğini olmadığını söyleyen Soydan, ‘yeteri kadar kötüsüne maruz kalıyorsunuz zaten, ben işimde iyi olmaya çalışıyorum çok sevgiler’ diyerek yanıt verdi. 

Acaba hangi oyunculardan bahsetti Didem Hanım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x